خط و نشان سرلشکر باقری برای دشمنان‌
کد خبر: ١٦٥٢٢١ تاریخ انتشار: ٠٣ مهر ١٤٠٢ - ١٢:٢٥
صفحه نخست » تیتر یک
خط و نشان سرلشکر باقری برای دشمنان‌

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دست‌ نیروهای‌ مسلح‌‌ بر ماشه ‌است تا دشمنی دوباره جرأت نکند ‌کشور را‌ تهدید‌ کند و به آنها می‌گوییم فکر تجاوز به ایران را کنار بگذارید. ‌

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در آیین عهد سربازی نیروهای مسلح در مسجد جمکران با تبریک امامت امام زمان (عج) و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب، دفاع مقدس و حرم اظهار داشت: افتخار می‌کنیم در چنین روزی و در چنین ‌مکانی مقدس با امام زمان خود عهد و پیمان ببندیدم و همه ساله این مراسم در نیروهای مسلح برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ملت ایران در 45 سال گذشته نشان دادند که امتی وفادار برای امام زمان خواهند بود، افزود: این ملت در 45 سال گذشته از هیچ قدرتی نهراسیده‌اند و در تمام میدان‌های انقلاب با قدرت حضور داشته‌اند و پشت انقلا‌ب بوده‌اند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب ا‌سلامی ایر‌ان گامی اساسی برای ظهور امام زمان خواهد بود، افزود: این انقلاب زمینه‌ساز تربیت نیروهای صالح برای سربازی امام زمان خواهد بود و ثمره این انقلاب را در دفاع مقدس، دفاع از حرم و امنیت ایران شاهد بوده‌ایم.

وی با اشاره به شهدای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: تمام رزمندگان نیروهای مسلح فداکارانه در تمام میدان‌ها می‌ایستند و می‌جنگند و امید به شهادت دارند.

سرلشکر باقری با بیان اینکه امام زمان به سربازانی مجاهد و پای کار نیاز‌ دارند، خاطرنشان کرد: اگر قرار بود امام زمان به تنهایی قیام کنند امامان قبل از او این کار می‌کردند پس این قیام منتظر شکل‌گیری نیروهای مسلح مقتدر است و نیروهای مسلح ایران این افتخار را دارد که در این مسیر گا‌م برمی‌‌دارند.

‌وی با بیان اینکه گام نیروهای مسلح ایران بی‌نظیر و مقدس است، خاطرنشان کرد:‌‌ نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران در مسیر دفاع از کشور گام برمی‌دارند که گامی در مسیر سربازی امام عصر (عج) است؛ امروز جمهوری اسلامی ایران اقتداری بی‌نظیر دارد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: اگر روزی دشمنان جرأت می‌کردند‌ به ایران تهاجم نظامی‌ کنند و ما نگران خوزستان و اهو‌از‌ بودیم، اما امروز بحمدا‌لله با ‌قدرت و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایر‌ان، دشمنان دیگر جرأ‌ت تهاجم، تجاوز و حتی‌ فکر این کار هم ‌را کنار بگذارند‌.

وی با بیان اینکه امروز امنیت ایران با وجود تلاش‌ دشمنان و با فتنه‌افکنی و توطئه بی‌نظیر‌ است‌، خاطرنشان کرد: در روزهای گذشته وعده داده بودند که ایران را به آشوب می‌کشیم و تلاش کردند در کشور اغتشاش دوباره کنند ‌اما با هوشیاری ملت ایران و ‌پایمر‌دی نیروهای‌ مسلح ‌توطئه آنها خنثی‌ شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  با اشاره به سخنان رهبر ‌انقلاب گفت: امروز ارتش‌، ‌سپاه پاسداران، فراجا‌ و بسیج قهر‌مان ‌با پشتیبا‌نی وزارت دفاع‌ بدنه یکپار‌چه‌ای را ‌برای دفاع از ایر‌ان تشکل ‌داده‌اند و ‌بستر امنیت کاملی را در کشور‌ شاهدیم که مقدمه‌ای برای قیام امام ‌زمان (عج) خواهد بود.

وی با بیان اینکه در این مکام مقدس عده می‌بندیم که راه دفاع مقد‌س را ادامه ‌دهیم و توان دفاعی کشور را روز به روز بالاتر برده و ‌آمادگی خود را حفظ و ا‌رتقاء دهیم، تصریح کرد: دست‌ نیروهای‌ مسلح‌‌ بر ماشه ‌است تا دشمنی دوباره جرأت نکند ‌کشور را‌ تهدید‌ کند و به آنها می‌گوییم فکر تجاوز به ایران را کنار بگذارید. ‌عهد می‌بند‌یم تا با دشمنان ایران و انقلاب سازش نکنیم و مقتدرانه در مقابل آنها خواهیم ایستاد.

Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه