جلیلی: فردای انتخابات باید روز شروع عملیات پیشرفت ایران باشد
کد خبر: ١٦٦٠٥١ تاریخ انتشار: ٢٣ خرداد ١٤٠٣ - ٠٨:٣١
صفحه نخست » آخرین اخبار
جلیلی: فردای انتخابات باید روز شروع عملیات پیشرفت ایران باشد

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: فردای انتخابات باید روز شروع عملیات پیشرفت ایران باشد و این برنامه باید از قبل مطالعه شده باشد.

سعید جلیلی نامزد چهارمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نشست مسئولان ستاد انتخاباتی شهرستان‌ها گفت: محبوب ملت، شهید عزیز رییسی عزیز افتخارشان این بود که حرکتی که شروع کرد با ارادت به امام رضا بود؛ این جمعی که امروز دور هم جمع شدیم در کنار شور و احساسات پاک شما عزیزان که ابراز می‌کنید، یک بحث مهم نباید در آن فراموش شود و آن این است که دلیل برای این جمع شدنمان‌ داریم و باید بدانیم در چه نقطه‌ای هستیم و چه هدفی داریم. وی ادامه داد: امروز یک ماموریت سترگ بر دوش تک تک ما است و آن یک کار بزرگ عظیم است که ملت ما ۴۵ سال است شروع کرده و در تند باد حوادث آن را حفظ کرده و امروز شما می‌بینید همه دشمنان شما نگران آن هستند که ملت شما یک ملت نمونه و یک ملت موفق در عرصه های مختلف تعالی و پیشرفت باشد.
 
جلیلی تصریح کرد: تمام تلاششان برای این است که حرکتی را که شما انجام دادید نتواند به عنوان یک حرکت الگو به دنیا معرفی شود و نگذارند چنین حرکتی  به آن قله ای که در نظر دارد برسد؛ اما کور خواندند و ملت ما هدفش رسیدن به قله است. جلیلی مطرح کرد: رسیدن به قله برنامه میخواهد، اراده میخواهد، ملتی پر شور و پر شعور پای کار نیز میخواهد که ملت ما به خوبی نشان داده که حوادث را پشت سر گذاشته و حوادث را به حماسه تبدیل کرده؛ حادثه تاسف بار رییس جمهور عزیزمان را این ملت به حماسه تبدیل کرد.
 
وی تاکید کرد: برای اینکه بدانیم چرا اینجا جمع شدیم وچه ماموریتی داریم باید این برنامه‌ریزی را با قدرت ادامه دهیم؛ امروز دشمنان ما تمام تلاششان این است بعضی از آسیب هارا بزرگ کنند، و آنها نگران هستند که ملت ما برای رفع آسیب ها و مشکلات قدرت خود را بشناسد؛ ملت ما بداند با قدرتی که دارد نه تنها مشکلات را رفع می‌کند بلکه رکورد های موفقی را به دنیا نشان می‌دهد. وی با بیان اینکه امروز ما در یک نقطه بزنگاهی تاریخی هستیم، تصریح کرد: امروز بعد از ۴۵ سال از پیروزی انقلاب روند تحولات جهانی به گونه ای رقم خورده که نه تنها حقانیت مشی ما به دنیا رسانده بلکه همه اعتراف دارند ما در نقطه ای هستیم که می‌توانیم در جهان قدرت مهم و تاثیر گذار باشیم؛ لازمه این چیست؛ روند تحولات جهانی را بدانیم.
 
 
وی مطرح کرد: یک دنیایی از فرصت ها در برابر ما قرار دارد که اگر شما آنها را بشناسید میتوانید پیشرفت و تعالی را افزایش دهید. جلیلی ادامه داد: ما امروز در کشور اگر ضعف هایی داریم در کنارش فرصت های بی نظیر تاریخی تمدنی اقتصادی و علم فناوری و عرصه های مختلف داریم که اینها برنامه میخواهد که استفاده حداکثری از آنها، هم اشراف و هم برنامه میخواهد. جلیلی تاکید کرد: فردای انتخابات باید روز شروع عملیات پیشرفت ایران باشد و این برنامه باید از قبل مطالعه شده باشد. وی افزود: اگر ما صحبت میکنیم از اینکه برمبنای یک وظیفه شرعی آمدیم نباید حرف بدون پشتوانه باشد، امروز فرصت نداریم برای اینکه زمان را از دست بدهیم و باید با تمام ثدرت بیایم و این برنامه ای که برای پیشرفت ملت است را ارتقا بدهیم.
 
 
جلیلی تصریح کرد: امروز میخواهیم در این گفت‌و‌گویی که داریم بدانیم چه وظیفه‌ای داریم.وی با بیان اینکه این عرصه یک میدان واقعی است:‌ دشمنان ما نه اینکه بر علیه یک یا 2 نامزد بلکه علیه نظام دشمنی می‌کنند و از آنها انتظاری نیست.جلیلی ادامه داد: در دوره ۸ ساله پایانی دهه نورد رشد و پیشرفت صفر و بصورت منفی بود؛ این عقب ماندگی را باید با کار جدی جبران کنیم.وی تاکید کرد: شعار انتخاباتی باید عصاره برنامه چهار ساله آینده شما باشدیعنی آنچه که دولت می‌خواهد دنبال کند، عصاره آن را باید در این شعار تجلی پیدا کند؛ ما اگر صحبت میکنیم که امروز فرصت های فراوانی برای پیشرفت ملت وجود دارد، یک جهان فرصت باید نتیجه اش یک ایران جهش باشد و اگر میگوییم یک جهان فرصت و یک ایران جهش، لازمه‌اش این است که هر ایرانی یک نقش پر شکوه داشته باشد؛ و اگر میگوییم هر ایرانی یک نقش پر شکوه داشته باشد لازمه اش این است که یک دولت نقش آفرین باشد و زمینه را برای انجام این مأموریت بزرگ برای ملت ایجاد کند. نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: اینکه امروز دور هم جمع شدیم برای یک ماموریت بزرگ است؛ باید این شعار را که یک برنامه است به تک تک مردم برسانیم و به همه عزیزمان در گوشه کنار ایران بیان کنیم.
 
وی مطرح کرد: اینجا بحث فرد نیست، بحث یک حرکت و گفتمان و یک راه ناتمام است که شهید رییسی با قدرت شروع کرد و ما باید با قدرت ادامه دهیم.
 
وی با بیان اینکه باید به 2 موضوع توجه داشته باشیم که برای یکدیگر مکمل هستند، عنوان کرد: اگر ما میگوییم یک جهان فرصت یک ایران جهش، به این دلیل است که به اندازه کافی به مدد شما مردم، در طی این ده سال به اندازه کافی مطالب داریم که به اندازه هر کسی که دل در گروی انقلاب دارد او را اقناع کنید که همراه باشد. ما احتیاج به هیچ کار غلطی در این مسیر نداریم؛ هیچ حرکت تخریبی نباید صورت بگیرد و ما کارهای بسیار جدی داریم.وی ادامه داد:‌باید بگوییم اگر ما می‌گوییم هر ایرانی یک نقش پرشکوه، این تنها یک شعار نیست، زیرا ما برنامه داریم؛ برنامه ما این است که هر روستا باید یک سلول جهش کشور، هر شهر و هر محله باید یک محل برای پیشرفت جوانان ما باشد. ما اگر از نظام سلامت و ... صحبت میکنیم برای این حرف و برنامه داریم؛ وقتی ما این شعار را میدهیم باید هر سفارت ما یک قرارگاه برای اینکه صادرات ما افزایش پیدا کند باشد.
 
وی تصریح کرد: امروز وظیفه همه ما این است که تا روز انتخابات تمام تلاش خود را کنیم که این پیام به گوش آحاد جامعه به شکل رضایت بخشی برسد؛ همه باید برای این موضوع یک یاعلی بگوییم.
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه