سایت خبری تحلیلی صابرنیوز
Selected News
یادداشت
آخر الاخبار
اوقات شرعی
باید به دختر نوجوان عاملیت بدهیم نه اینکه دائم پر و بال او را بچینیم!
یک کارشناس تفسیر تطبیقی معتقد است یک خانم باید وقتی نوجوان است، محیط‌های اجتماعی مختلف را تجربه کند، در جریان امور قرار بگیرد، وسعت دید پیدا کند تا وقتی به نقطه اوج نقش‌هایش یعنی مادری ‌رسید، برایش مطلوب باشد.
دلنوشته‌ عضو شورای نگهبان برای وزیر شهید
یکی از اعضای حقوقدان شورای نگهبان در پی شهادت رسیدن حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در سانحه بالگرد حامل رئیس‌جمهور در دلنوشته‌ای او را «مرد عرصه دیپلماسی و میدان» خطاب کرد.
کارنامه اقتصادی شهیدِ جمهور/ از مهار تورم تا کاهش بیکاری
عملکرد اقتصادی سه‌ساله دولت سیزدهم در مقایسه با سه سال آخر دولت دوازدهم، نشان میدهد تحولات چشم گیری در خصوص رشد اقتصادی، انضباط پولی و بودجه ای، ثبات بازار و سیاستهای رفاهی کار رخ داده است.
شهدا را از گمنامی به غریبی تبدیل کردیم/چرا بعداز گذشت سالها از دفن شهدا هنوز شاهد کم کاری و عدم تامین نیازهای اولیه انها هستیم؟ / آقایان تاجیک و زاکانی برای شهدای گمنام وقت ندارید؟
با گذشت 2سال از تدفین شهدا در دریاچه و پارک شهرارا و 10 سال از شهرک شهید باقری و کوهسار و ده ها مورد دیگر چرا به خادمین با اخلاص و بی ادعای انها کمک نمیکنید؟ چرا اعتبار اختصاص یافته از طرف شورای محترم اسلامی شهر تهران برای سال 1402 هنوز به یادمانها اختصاص نیافته؟ بودجه سال قبل به کجا انجامید؟

الگوهای توسعه، زنانگی بانوان را تهدید می‌کند/ ریشه معضل حجاب در کشور، نگرش یکسان از الگوی مشارکت اجتماعی در میان زنان و مردان است
گفتگو با دکتر ابوالفضل اقبالی، پیرامون چالش‌های سیاستگذاری در حوزه حجاب؛
عدم درک صحیح از جایگاه اجتماعی بانوان، آنها را به جایگزینی برای مردان تقلیل می‌دهد
«مست عشق» داستان تردیدها و اسارت‌هاست/ مرده بُدم زنده شدم
«مست عشق» به بهانه داستان شمس و مولانا می‌خواهد بذر تردید درباره ماهیت «چیستی» را در دل و جان تماشاگر خود بیفکند و داستان اسارت انسان در سیاه‌چال عادت و تکرار را به تصویر بکشد.
۱۴ دلیل برای ازدواج با مدافع حرمی که شهید شد
مسر «جواد الله‌کرمی» شهید مدافع حرم که ۱۴ دلیل برای ازدواج برشمرده بود، می‌گفت: این زندگی، همان چیزی است که به دنبالش بودم و آرزویش را داشتم؛ یک زندگی که همواره با یاد خداست و رنگ و بوی شهدا را دارد.
محمد خزاعی مطرح کرد؛
بیکاری سینماگران ربطی به رونق اقتصاد و فروش فیلم‌ها ندارد
محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی با تاکید بر افزایش تولید و حمایت از سینماگران در دولت سیزدهم، بیکاری بخشی از خانواده سینما را معلول شرایطی دانست که باید آن را تحلیل منطقی کرد.
نقابی که کنار رفت؛ کدام هنرمندان خودشان را در سینما بازی کردند
در سینمای ایران کم نیستند بازیگران یا هنرمندانی که نقش خودشان را در فیلم‌ها ایفا کرده‌اند. نقشی که گاهی دور از شخصیت آنان و گاهی دقیقا منطبق با واقعیت‌ آنهاست. از مخلمباف و اکبر عبدی تا سام درخشانی و رضا رشیدپور و این اواخر محمود گبرلو نیز به این فهرست پیوست و بازیگری را در نقش خودش تجربه کرد.
محمد خزاعی؛ آثار سینمایی خارجی پلتفرم‌ها تحت نظارت سازمان سینمایی قرار گرفت
با دستور رئیس سازمان سینمایی کشور، کلیه آثار سینمایی خارجی که در پلتفرم‌های مختلف عرضه می‌شوند، باید تاییدیه سازمان سینمایی را جهت نمایش از این سکوها اخذ کنند.
آخرین اخبارصفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه