نسخه موبایل
www.sabernews .ir
سایت خبری تحلیلی صابرنیوز  
رد ادعای نمایش خارج از ضابطه آثار جشنواره چهلم / صاحبان آثار مصادیق نمایش را اعلام کنند
کد خبر: ١٦٣٧٢١ تاریخ انتشار: ٣٠ دي ١٤٠٠ - ١١:١٧
صفحه نخست » تیتر یک
رد ادعای نمایش خارج از ضابطه آثار جشنواره چهلم / صاحبان آثار مصادیق نمایش را اعلام کنند

مدیر روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر درباره حساسیت سازمان سینمایی نسبت به آثار شرکت کنندگان این رویداد صحبت کرد.

به گزارش صابرنیوز،  روز گذشته یوسف حاتمی کیا در صفحه اینستاگرامی خود از دیده شدن فیلمش توسط افرادی غیر از هیئت انتخاب جشنواره فیلم فجر انتقاد کرد و نوشت: به رسم امانت داری چوب حراج نزنید.


 
یزدان عشیری مدیر روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر در واکنش به این مسئله به ما اعلام کرد: برای حراست و حفاظت از سرمایه فیلمسازان در کنار آن‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه مطلب نوشته شده درباره این فیلم را یکی از منتقدان منتشر کرده بود که بلافاصله آن را پاک کرد، ادامه داد: آن منتقد براساس عکس نوشته‌ها به یک تحلیل درباره فیلم رسیده بود که اصلاً درست هم نبود. در ششمین جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان سینمایی، آقای خزاعی به عنوان رئیس سازمان سینمایی به معاونت نظارت ارزشیابی و مدیر کل حراست تاکید کرد پیگیر این موضوع باشند.

عشیری بیان کرد پیگیری این قیبل مسائل بیش از صاحبان آثار برای سازمان سینمایی، معاونت نظارت ارزشیابی و دبیرخانه فجر اهمیت دارد.

پیش از این ادعای تخلف در امانت داری دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، از سوی عوامل فیلم «نگهبان شب»و رضا میرکریمی هم بیان شده بود.

عشیری در اینباره گفت: بررسی‌ ادعا‌های مطرح شده نشان داد، هیچگونه ردپایی از تخلف دبیرخانه و سازمان سینمایی در این خصوص وجود نداشته است. چنانچه صاحبان آثار مصادیقی برای نمایش خارج از ضابطه دارند آن را منتشر کنند. اگر شخصی از هر طریق غیرقانونی به فیلم‌ها دسترسی پیدا کرده باشد، با دایره حقوقی و اداره کل حراست سازمان سینمایی روبرو خواهد شد. ما پیگیر حقوق صاحبان آثار هستیم.

انتهای پیام/
Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر: