نسخه موبایل
www.sabernews .ir
سایت خبری تحلیلی صابرنیوز  
اقای سردار اجرلو ، در مسیر انقلاب بودن هزینه دارد
کد خبر: ١٦٤٤٣٧ تاریخ انتشار: ٢٤ مهر ١٤٠١ - ١٠:٤١
صفحه نخست » مطالب وسط
اقای سردار اجرلو ، در مسیر انقلاب بودن هزینه دارد

وزارت ورزش در یک اقدام نسنجیده و فرمایشی اجرلو را برکنار کرد.

 گروه ورزش صابرنیوز: حسین محمدی دوست؛ 
 

 

مصطفی آجورلو پس از حدود یک سال حضور در باشگاه مجبور شد که جای خود را به علی فتح‌الله‌زاده بدهد.

این جابجایی یکی از کم‌حاشیه‌ترین تغییرات مدیریتی ۴ دهه گذشته باشگاه استقلال تهران است. برکناری‌ایی که به دور از فشار رسانه‌ها و افکار عمومی و به یک‌باره انجام شد، اما سوال این است که چرا مصطفی آجورلو برکنار شد؟

 

 

بر اساس پیگیری‌ها در موضوع برکناری مدیرعامل باشگاه استقلال مسائل مختلفی مطرح بوده است، اما گفته می‌شود مهمترین دلیل، تقابل و چالش‌های پررنگ آجرلو با صداوسیما برای گرفتن حق پخش تلویزیونی است.

آجورلو اخیرا با سازمان صدا و سیما و مشخصا رییس این سازمان بر سر حق پخش، مجادلات زیادی داشت و حتی صدا و سیما در مقطعی در بازی‌های استقلال، تبلیغات محیطی این باشگاه را نمایش نمی‌داد. اخیرا نیز دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مقطعی دوربین‌های صدا و سیما را تحریم کردند و در نامه‌ای خواستار رعایت حقوق این دو باشگاه شدند.

 

 

همچنین بر اساس شنیده‌ها، حاشیه‌های اخیر اردوی تیم استقلال و چالش ایجاد شده بین مدیرعامل و برخی از بازیکنان و محرومیت آنها از همراهی تیم نیز در این روند بی‌تاثیر نبوده است.

به نظر می‌رسد که همه این اتفاقات باعث شده تا فشار بر وزارت ورزش برای ایجاد تغییر در مدیریت باشگاه استقلال بالا برود و در نهایت با تصمیم هیات مدیره مصطفی آجرلو جای خود را به علی فتح‌الله زاده خوئی بدهد.

 

 

فتح‌الله‌زاده پیش از این مدیریت باشگاه فوتبال استقلال تهران را در سه برهه زمانی و به مدت بیش از ۱۰ سال عهده‌دار بوده‌ است. او توانسته با این تیم سه بار به مقام قهرمانی در لیگ، چهار عنوان قهرمانی در جام حذفی و یک دوره به مقام نائب قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا برسد.

اما در پایان گفت ؛ وزارت ورزش در یک تصمیم گیری نامتعارف و غیر فنی اجرلو را شبانه برکنار و فتح الله زاده را جایگزین او نمود. 
 
ولی پس از ای نبرکناری و انفعال وزیر ورزش ، اقای اجرلو هم باید پاسخگو باشد که چرا مقوله فرهنگی باشگاه را فراموش کردند و به صراحت با مردم سخن نگفت و در مقابل این تصمیم موضع نگرفته استسخنی هم با فتح الله زاده که اخیرا دکترای پروازی خود را از کشورهای فاقد علم و دانش کسب نموده. جناب اقای دکتر مدیریت ارزش قرباتی نمودن رفیق  و هم ریش را ندارد.
Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر: