نسخه موبایل
www.sabernews .ir
سایت خبری تحلیلی صابرنیوز  
واکنش سیدمحمد معتمدی به شایعه ممنوعیت کاری برخی هنرمندان موسیقی
کد خبر: ١٦٤٩٦٦ تاریخ انتشار: ٠٢ خرداد ١٤٠٢ - ٠٨:٣٩
صفحه نخست » آخرین اخبار
واکنش سیدمحمد معتمدی به شایعه ممنوعیت کاری برخی هنرمندان موسیقی

سیدمحمد معتمدی گفت: خبر ممنوعیت کاری من شایعه کسانی است که نه در خبرگزاری‌های رسمی کار می‌کنند نه سمتی دارند و فقط تامین‌کننده خبرهای «منوتو» هستند.

اخیرا خبری مبنی بر ممنوعیت کاری تعدادی از خوانندگان کشور در فضای مجازی منتشر شده است. تحقیقات حاکی از این است که این دست اخبار از سوی یکی از خبرنگاران به اصطلاح آزاد موسیقی( اما وابسته به شبکه‌های معاندی چون بی بی سی فارسی و ...) در فضای مجازی به انتشار گذاشته شده که بلافاصله پس از انتشار نیز در سطح گسترده‌ای بازنشر می‌شوند.

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی در یکی از شبکه‌های اجتماعی در واکنش به این خبر و در اعتراض به رویکرد اینچنین خبرنگارانی نوشت: «خبر ممنوع الکار شدن تعدادی از هنرمندان موسیقی کذب و شایعه است. اینگونه شایعه سازی‌ها موجب بدتر شدن اوضاع نابسامان موسیقی کشور می‌شود.» 

وی تاکید کرد: «این اخبار زرد در فضای موسیقی از سوی شخصی منتشر می‌شود که خود را خبرنگار معرفی کرده ولی در هیچ کدام از خبرگزاری‌های رسمی کشور هیچ سمتی ندارد و فقط یک اینفولوئنسر و کارچاق کن فضای مجازی است.»

معتمدی در این پیام برای اولین بار آشکارا پرده از فعالیت‌های برخی اینفولوئنسرها و کارچاق کن‌های حوزه موسیقی برمی‌دارد. نفراتی که از یک سو کنسرت‌های داخلی را در قبضه خود درآورده اند و از سوی دیگر فعالیت‌های معاندانه‌شان بر کسی پوشیده نیست. همچنانی که در دوران کوتاه اغتشاشات به طور تمام وقت و تمام و کمال در خدمت رسانه‌های معاند قرار گرفته بودند.  

لازم به ذکر است که هر روزه اخباری درباره بده بستان‌ها و کارچاق کنی اجرای کنسرت در تالارهای بزرگ موسیقی کشور، توسط خبرنگار مورد نظر معتمدی  به گوش می‌رسد، در واقع این شخص از یک سو در فضای مجازی علیه نظام فعالیت می‌کند و از سوی دیگر همزمان به عنوان مدیر رسانه‌ای برخی از چهره‌های جوان هنر انقلاب فعالیت دارد. نفوذ این خبرنگار در سطحی است که به واسطه دوستانش در خبرگزاری‌های رسمی کشور در جلسه آشنایی با مدیر جدید بنیاد رودکی با اهالی رسانه نیز حاضر بوده، مادامی که همزمان با شبکه‌های معاندی چون «بی بی سی فارسی» و «من و تو» به صورت مکرر همکاری می‌کند. میدان موسیقی کشور این روزها ابزاری است در دست این نفرات تا بتوانند پول بیشتری به جیب بزنند؛ در روزهای پیش رو در گزارشی مفصل بدان خواهیم پرداخت.برچسب ها: معتمدی


Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر: