محمدعباسی گزینه احمدی‌نژاد برای انتخابات 1400؟ / عباسی سفرهای انتخاباتی را شروع کرد
کد خبر: ١٦٢٩٤١ تاریخ انتشار: ١٠ اسفند ١٣٩٩ - ١٣:٤٩
صفحه نخست » تیتر یک
محمدعباسی گزینه احمدی‌نژاد برای انتخابات 1400؟ / عباسی سفرهای انتخاباتی را شروع کرد

برپایه این گزارش و بر اساس شنیده‌ها از منابع خبری، محمد عباسی وزیر دولت نهم و دهم که هم‌اکنون با حکم مقام معظم رهبری عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان را نیز دارد، گزینه مورد حمایت احمدی نژاد در انتخابات 1400 خواهد بود.

 
به گزارش صابرنبور ، در روزهای منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 اخبار متفاوتی از جریان‌های سیاسی کشور به گوش می‌رسد؛ در این میان، علاوه بر جریان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی، جریان آقای احمدی‌ نژاد سعی دارد به عنوان ضلع سوم وارد انتخابات شود.
 
گرچه هنوز نمی‌توان درباره ثبت‌نام یا عدم ثبت‌نام احمدی‌نژاد در انتخابات نظر دارد اما آنچه به گوش رسیده این است که احمدی‌نژاد نمی‌تواند در مقابل رد صلاحیت احتمالی، بی‌تفاوت باشند و عرصه رقابت سیاسی را ترک کند. او نشان داده چه با حضور و چه با عدم حضور در انتخابات فردی فعالی در عرصه سیاسی بوده و صرف رد صلاحیت احتمالی برای حضورش در عرصه رقابت سیاسی، منعی نشده است.
 
 
گرچه اظهارات اخیر و بعضا رفتارها و مصاحبه‌های هنجارشکن محمود احمدی‌نژاد شرایط را برای تائید صلاحیت او سخت‌تر از پیش کرده است اما به گفته سخنگوی شورای نگهبان هیچ کس حتی هیچکدام از اعضای شورای نگهبان هم نمی‌توانند درباره تائید یا رد صلاحیت افراد اظهار نظری داشته باشند چرا که به گفته سخنگوی شورای نگهبان، روند بررسی صلاحیت کاندیدای ریاست‌جمهوری تابع یک مکانیزمی است که اجرای آن به صورت روشمند دنبال خواهد شد.
در میان، برخی شنیده‌ها حاکی است که محمود احمدی‌نژاد در صورت رد صلاحیت از یکی از وزرا یا معاونان خود در دوران ریاست‌جمهوری حمایت خواهد کرد تا در صورت پیروزی بتواند به گفته خودش در عرصه مدیریتی کشور موثر باشد. از بین گزینه‌های که گفته می‌شود ممکن است مورد حمایت آقای احمدی‌نژاد باشد، باید سراغ گزینه‌های را گرفت که احتمال تائید صلاحیت آنها بالاست.
 
برپایه این گزارش و بر اساس شنیده‌ها از منابع خبری، محمد عباسی وزیر دولت نهم و دهم که هم‌اکنون با حکم مقام معظم رهبری عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان را نیز دارد، گزینه مورد حمایت احمدی نژاد در انتخابات 1400 خواهد بود.
محمد عباسی در سابقه مدیریت اش وزیر تعاون در دولت نهم، اولین وزیر ورزش و جوانان ، رئیس کمیسیون برنامه بودجه مجلس هفتم، مشاور احمدی نژاد در آمریکای لاتین، عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی مدیریت و برنامه ریزی ، معاون برنامه ریزی استانداری و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مازندران دیده می شود در سال 93 هم با حکم مقام معظم رهبری به عنوان عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان منصوب شده است یعنی رزومه اش از برخی افرادی که در این ایام احساس تکلیف می کنند که در انتخابات شرکت کنند، پر بار تر است
شورای نگهبان هم بنا به مصداق هایی که تاکنون از او افکار عمومی شاهده بوده اند به احتمال زیاد صلاحیت وی را تائید کند چرا که علاوه بر سابقه اجرایی، شرایط مناسبی برای تائید صلاحیت دارد.
 
این گمانه‌زنی با سفرهای هفته پیش عباسی به بندرعباس و ساری و شنیده‌ها از تشکیل ستادهای انتخاباتی او در کلان‌شهر ها در حال تقویت شدن است و گفته شده احتمالا یکی از وزرای دولت نهم ریاست ستاد انتخاباتی عباسی را به عهده خواهد گرفت.
 
Share
1 | امامبخش الاسوند | , آمریکا | ٢٢:٤٦ - ١٣ اسفند ١٣٩٩ |
0
 
0
پاسخ
سلام ازخوزستان اهواز
گزینه بسیارموفق وخوبی است باید هرچه سر یعتر زنجیره تبلیغات وجلسات برگذار نمائیدولی یک حرف شر وع نکندبه جمنا دودستگی شود مثل زمان دکترجلیلی وسید ابراهیم رئیسی
باید مثل دکتر احمدی نژاد عمل کند
یاخود جناح چپ که از توده مردم انتخاب کردند وهمیشه موفق بودند
من ارشد مدیریت دارم نیاز همکاری یا ستاداستان باشددرخدمتتم
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه