دستاوردهای انقلاب در سایه مقاومت و پایداری بر روی اصول ارزش هاست
کد خبر: ١٦٥٥٠٧ تاریخ انتشار: ٢٦ آبان ١٤٠٢ - ٠٨:٣٢
صفحه نخست » تیتر یک
صادق محصولی:
دستاوردهای انقلاب در سایه مقاومت و پایداری بر روی اصول ارزش هاست

شاید این سوال مطرح شود چرا برخی از شایسته‌سالاری و انتخاب فرد اصلح و شایسته تر می‌ترسند؟ باید گفت که غربگرایان...

صادق محصولی، دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در مجمع عمومی این جبهه که در مجتمع آدینه تهران برگزار شد، با گرامیداشت شهدای مظلوم غزه، اظهار داشت: در دوران پس از پیروزی انقلاب هیچ‌گاه نظام مقدس جمهوری اسلامی در چنین موضع قدرتمندانه‌ای قرار نداشته است.

وی ادامه داد: در ابعاد مختلف شاهد هستیم که قبلا در چه وضعیتی بودیم و اکنون چه وضعیتی داریم. امروز می‌بینیم که گروهی مثل حماس،‌ چگونه ارتش اسرائیل که ادعای چهارمین ارتش دنیا را داشت غافلگیر می‌کند. ترامپ اعلام کرد که آمریکا ۷ تریلیون دلار در منطقه که برای مقابله با انقلاب اسلامی بود هزینه کرده ولی نتیجه اش تابوت سربازان آمریکایی بود یعنی آمریکا در عرض چند سال چندین برابر بودجه ۴۴ سال ایران پس از پیروزی انقلاب هزینه کرده تا با انقلاب اسلامی مقابله کند و همواره با شکست مواجه شده است.

محصولی با بیان اینکه خداوند فرموده است که اگر شما پای کار من باشید، من حمایت‌تان می‌کنم، اظهار داشت: هر آنچه که کشور ما در طول انقلاب اسلامی به دست آورد در سایه مقاومت، پایداری بر اصول و ارزش‌ها و حضور مردم در صحنه حاصل شد. جبهه پایداری تاسیس شد تا روی اصول و ارزش‌ها در عرصه سیاسی و فرهنگی، مقاومت کند. بعضی می‌گویند شما گفته بودید که حزب نیستید. بله! الان هم می‌گوییم که حزب به معنای غربی آن نیستیم که صرفا برای افراد نزدیک خودمان به دنبال قدرت یا ثروت باشیم. چراکه این کار را خلاف شرع می‌دانیم. مسئولین ما باید در وهله اول انقلابی، دلسوز ، دین‌مدار و کارآمد باشند و این مهم با انتخاب اصلح محقق می‌شود.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: وظیفه ما این بود که در انتخابات گذشته از آیت‌الله رئیسی حمایت کنیم و بحمدالله ایشان هم رای آورد. به فضل الهی دولت آقای رئیسی تاکنون خدمات و موفقیت‌های بسیاری را رقم زده است؛ ازجمله آنها می‌توان به تکثیر شرکت‌های دانش‌بنیان، حل مشکل واکسن کرونا، راه‌اندازی مجدد کارگاه‌های عمرانی تعطیل و پروژه های نیمه‌کاره، فروش نفت و بازگشت ارز آن، فعالیت‌های موثر دیپلماتیک، پیوستن به پیمان‌های مهمی همچون بریکس و شانگهای، معطوف کردن توجهات به بهره‌برداری از توانایی های داخلی کشور بجای چشم دوختن به دست غربی های برجام، کاهش تورم، رشد شاخص‌های کلان اقتصادی، کاهش ضریب جینی و کاهش فاصله طبقاتی، همگانی کردن بیمه سلامت، افزایش اشتغال و کاهش بیکاری، کاهش روحیه تجمل‌گرایی، حضور در میان مردم جهت رفع مشکلات و… اشاره کرد.

وی عملکرد رسانه‌ای‌دولت را در زمینه انعکاس دستاوردها و موفقیت‌ها ضعیف ارزیابی‌ کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند من نه تنها از این دولت مثل همه دولت‌ ها حمایت می‌کنم، بلکه عملکرد آن را مورد تمجید هم قرار می‌دهم. لذا باید در اظهارات نسبت به دولت مراقب بود که سیاه‌نمایی صورت نگیرد.

محصولی افزود: البته دولت ضعف‌هایی هم دارد و اصلی‌ترین ضعفش این است که برخی افراد حاضر در دولت، مثل خود آیت‌الله رئیسی در فکر و عمل تحولگرا نیستد ولی همچنان در دولت حضور دارند. لذا از دولت انتظار داریم و مطالبه می‌کنیم هرچه سریع‌تر نیروهای کارآمد انقلابی را جایگزین چنین افرادی کند و اسیر شانتاژهایی چون اتهام خالص‌سازی نشود.
متاسفانه امروزه تکرار واژه خالص سازی اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده همچنان که تکرار صیانت از آرا توسط غربگرایان اسم رمز فتنه ۸۸ بود. جریان ناکارآمد غربگرا با دروغ پردازی “نه بزرگ” مردم در انتخابات های ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰ را توجیه می کند.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی وظیفه امروز نیروهای انقلابی را بهمراه خودسازی و تقویت ارتباط با خداوند، تلاش بی وقفه عنوان و تاکید کرد: ما باید تلاش جهادی داشته باشیم. خداوند در آیه ۷۸ سوره حج می فرماید «و جاهدوا فی‌الله حق جهاده». یعنی تلاش جهادی شایسته ای به جا بیاورید.
در آیه ۵۴ سوره مائده می فرماید ” یجاهدون فی سبیل الله و لا یخافون لومه لائم ”
یعنی (مؤمنین واقعی) در راه خدا جهاد می کنند و از سرزنش هیچ ملامتگری هراسی ندارند امروزه مثال این آیه از‌ قرآن کریم در میدان مبارزه سخت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و در میدان جنگ نرم، مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی است. و البته تنها با شایسته‌سالاری و شاخص محوری می توان حاج قاسم ها را در عرصه سیاسی تکثیر کرد
وی با تاکید بر اینکه نباید از برچسب‌هایی مثل خالص‌سازی و امثالهم بترسیم، تصریح کرد: افرادی که این حرف‌ها را می‌زنند، دچار تناقض هستند. گاهی می‌گویند پایداری یک اتوبوس بیشتر نیست و گاهی می‌گویند اینها تمام کشور را گرفته‌اند!

شاید این سوال مطرح شود چرا برخی از شایسته‌سالاری و انتخاب فرد اصلح و شایسته تر می‌ترسند؟ باید گفت که غربگرایان بخاطر شاخص های انقلابی و کارآمدی مورد نظر برای اصلح مخالفند ولی جرئت اظهار آشکار آن را ندارند و گرنه خود آنها هم دنبال افراد شایسته با شاخص های خودشان هستند شاخص هایی مثل نگاه سکولاری، اهل بده‌بستان سیاسی و اقتصادی بودن، جناح‌گرایی، اعتقاد به همه کاره بودن کدخدا، سو استفاده از رانت و تبعیض و عدم توجه به محرومین.

محصولی‌ ادامه داد: متاسفانه امروزه مردم می بینند که پول‌های کثیفی را در هولدینگ‌های جریان غربگرا از شرکت های خودروسازی خصوصی گرفته تا شرکت های نفتی و پتروشیمی و غیره با ده ها روزنامه و سایت زنجیره ای برای تبلیغ تفکر سکولاری و لیبرالی و غیر انقلابی و سیاه نمایی اقدامات دولت و مجلس و ارگان‌های انقلابی بکار می برند تا مردم را از آینده درخشان کشور مآیوس کنند جبهه پایداری در مقابل ده ها روزنامه و تارنمای جریان مقابل حتی یک روزنامه هم ندارد. چون به فضل الهی از هیچ رانتی برخوردار نیست.
حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام در نامه ۳۱ خطاب به فرزندشان می‌فرمایند “همچنان که لازم و شایسته است، تلاش جهادی کن و حق جهاد را بجا آور؛ هرگز سرزنش ملامت‌گران تو را از تلاش در راه خدا باز ندارد و برای رسیدن به حق در دریای مشکلات غوطه‌ور شو هرجا که باشد.”
عزیزان اکنون وضعیت کشور ما از دوران جنگ تحمیلی هم پیچیده‌تر است اگرچه صدای گلوله‌ها شنیده نمی‌شود و ترکش توپ ها دیده نمی شود اما با پروپاگاندای تبیلغاتی و القائات فکری مسموم، چشم ها کور و سرها بریده می شود . حال در چنین شرایطی نباید بیکار و غافل نشست، بلکه می‌بایست جدی و اساسی دست به کار شویم.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی یادآور شد: برای رسیدن به حق، ایستادگی لازم است. نباید از تخریب‌ها و برچسب‌ها بترسیم. شعار جبهه پایداری، استقامت‌ورزی‌ و پایداری بر ایمان به خدا و اصول و ارزش‌های الهی ست همچنانکه حق تعالی در آیه ۱۳ سوره احقاف می فرماید ” ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا فلا خوف علیهم و لاهم یحزنون” . ملت ما نه تنها از هارت و پورت آمریکا و مزخرفات شبکه های صهیونیستی و فضاسازی چند روزنامه و تارنمای‌ داخلی وابسته به آنها نمی‌ترسند بلکه محکم به راه‌ روشن خود ادامه می‌دهند. متهم شدن ما به پایداری بر صراط حق افتخار ماست.برچسب ها: صادق محصولی


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه