مظلومیت و غربت شهدا گمنام و توهین شهرداری در مسدود نمودن راه مردم
کد خبر: ١٦٥٥٠١ تاریخ انتشار: ٢٢ آبان ١٤٠٢ - ١٦:٤٣
صفحه نخست » تیتر یک
مظلومیت و غربت شهدا گمنام و توهین شهرداری در مسدود نمودن راه مردم

چرا یادمانها به حال خود رها شده و کسی جلوی بی تفاوتی مسئولین موظف نمی ایستد

 بیش از یک دهه است که به همت ستاد کل نیروهای مسلح پیکرهای مطهر شهدای گمنام در بیش از 3700 یادمان و در سراسر کشور خاک سپاری شدند.بر اساس دستورالعمل ستاد کل و مصوبه هیئت وزیران مدیریت این یادمانها به مردم و سازمان ها ، وزارتخانه ها یا دانشگاه ها سپرده شده و تامین ضروریات و نگهداری ابنیه یادمانهایی که توسط مردم اداره میشوند در تهران  به شهرداریها و در شهرستانها به فرمانداریها  واگذار شده است.
 
با توجه به دسنور هیئت وزیران و وزیر محترم کشور و همچنین اخنصاص بودجه سنواتی شهرداریها جای هیچگونه عذری ندارند و کوتاهی انها ظلم در حق شهدا و ترک فعل محسوب میشود.
 
به گزارش خبرنگار صابرنیوز در منطقه 22 ،اخیرا در روز یکشنبه مورخ14 ابان خادمین یادمان شهدای شهرک شهید باقری بدلیل عدم اجابت درخواستهای مردمی و یادمان فوق جهت رفع ابگرفتگی اقدام به اوردن ماشین الات مهندسی برای رفع مشکل یاد شده می نمایند که با قوشون کشی عوامل شهرداری و خصوصا مسئول بازرسی منطقه مواجه میگردند که در نهایت به مشاجره لفظی منجر میشود.
 
با پیگیریهای خبرنگار صابرنیوز و حضور ایشان در صحنه مسئولین شهرداری خصوصا شهردار منطقه اقدامی نکردند و حتی بازرس شهرداری حاضر به پیاده شدن از خودروی استتار شده خود برای رفع مشکل بوجود امده توسط عوامل خود هم نشدند. لازم بذکر است که عوامل زحمت کش شهرداری از این دستور شهردار و بازرس ایشان در تعجب و ناراضی بودن و اعلام می داشتند این حرکت را به پای ما نگذارید زیرا ما خودمان از ارادتمندان این شهدا هستیم ولی چه کنیم که نان زن و بچه های ما در گرو اطاعت از مافوق است.
 
با بازدید میدانی متوجه شدیم که این یادمان بزرگترین یادمان شهدای گمنام تهران است و هیئت امناء یادمان به همت و تلاش خودش اقدامات ارزشمندی انحام داده که مورد رضایت زائرین قرار گرفته و با توجه به عدم اختصاص بودجه و کارشکنی شهرداری متاسفانه بخش زیادی از فعالیتهای عمرانی مانند تعمیر و توسعه حسینیه و مقبره که در حال فرسوده شدن و حتی تخریب هم شده و یا دیوار پارکینگ مجاور مقبره و اسفالت محوطه و جاده ورودی یادمان میباشد.
 
جا دارد شورای اسلامی شهر تهران و شهردار محترم .و بنیاد حفظ اثار ارزشهای دفاع مقدس به داد امامزادگان عشق و تنها یادگاران بی نام و نشان برسند
 
اینکه در این دولت و در این شهرداریکه همه از حامیان گفتمان شهدا هستند چنین برخوردی صورت میگیرد جای ناراحتی دارد و امید داریم که جناب دکتر زاکانی با همان روحیه جهادی شان نه تنها برای یادمان شهدای یاد شده بلکه برای بقیه مکان ها هم حساسیت بیشتری داده باشند و صابرنیوز آ این موضوع را تا وصول نتیجه پیگیری می کند .
لازم بذکر است اقدامات ناشایستی از جانب بازرسی منطقه انجام پذیرفته که مورد نارضایتی خادمین و هیئت امناء گردیده.
منتظر پاسخ شهرداری و عوامل نارضایتی در توهین به یادمان شهدا هستیم.
Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب


صفحه اصلی | ارتباط با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | نظرسنجی | RSS | ایمیل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه